رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لزوم پیش بینی تمهیدات در پی ورود سامانه بارشی به استان


1 بهمن, 1398 - 22:21 -- روابط عمومی2
مدیر کل مدیریت بحران استانداری:

لزوم پیش بینی تمهیدات در پی ورود سامانه بارشی به استان

‍ مدیرکل مدیریت بحران استان نسبت به لزوم پیش بینی تمهیدات در پی ورود سامانه بارشی به استان هشدار داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

قدرت اله مهدیخانی افزود: بنا به هشدارهای سازمان مدیریت بحران کشور و پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان از اواخر شب  چهارشنبه دوم بهمن ماه استان میزبان یک سیستم بارشی شامل: برف و باران  خواهد بود که این سامانه بارشی بویژه در روز پنجشنبه  سوم بهمن ماه این هفته جو استان را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد. 
وی اظهار داشت: لازم است دستگاههای خدمات رسان و عضو ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و شهرستان آمادگی کامل داشته باشند و شهروندان نیز به توصیه ها و هشدار های اداره کل مدیریت بحران ، صدا و سیما و هواشناسی توجه جدی داشته باشند.
 مدیر کل مدیریت بحران در پایان گفت : انشاا... مجموعه های راهداری و حمل و نقل جاده ای، پلیس راه، شهرداری های سراسر استان، هلال احمر، فوریت های پزشکی، شرکت های آب، برق، گاز، مخابرات ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دو روز آخر این هفته کلیه امکانات و نیروی انسانی خویش را برای رعایت حال مردم و جلوگیری از مشکلات احتمالی ناشی از این سامانه بارشی بصورت آماده باش و فعال در ماموریت های سازمانی و مدیریت بحران در میدان کار و تلاش جهادی در نظر داشته باشند و لازم است گزارش کار روزانه به مدیریت بحران استان داشته و همچنین بصورت شبانه روزی پاسخگوی مردم و شهروندان هم استانی باشند.