رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جاده ها ومسیرهای اصلی استان باز و شرایط تحت کنترل است


3 بهمن, 1398 - 10:06 -- روابط عمومی2
مدیر کل مدیریت بحران استانداری:

جاده ها ومسیرهای اصلی استان باز و شرایط تحت کنترل است

مدیر کل مدیریت بحران استان اعلام کرد:جاده ها ومسیرهای اصلی استان باز و شرایط تحت کنترل است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

قدرت اله مهدیخانی مدیر کل مدیریت بحران استان طی بازدید شب گذشته از محور های مواصلاتی قزوین _رشت و قزوین _زنجان و بررسی عملکرد دستگاههای امدادی  با اعلام این خبر اظهار داشت:
 بنابر پیش بینی سازمان هواشناسی کشور و اخطاریه های صادره از سازمان مدیریت بحران کشور، با ورود سامانه بارشی به کشور و استان، بارش برف و به دنبال آن رخداد کولاک و مه در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان حادث گردید که خوشبختانه با عملکرد مناسب دستگاههای امدادی و نیز پیش بینی ها و هماهنگی های صورت گرفته، تمامی راهای اصلی باز و تردد در آنها جریان دارد.
مهدیخانی ادامه داد:
با توجه به تجربه سرمای شدید و برف و کولاک در سال 86، اخطارها و دستورات لازم جهت آمادگی دستگاههای متولی صادر گردیده و علاوه بر آن هماهنگی های لازم با مدیریت بحران استانهای البرز، گیلان، زنجان، همدان و مرکزی   در راستای کنترل شرایط و مدیریت بحران احتمالی ناشی از برف و کولاک ، خصوصا در راههای ارتباطی بین استانها، صورت گرفته است. 
مهدیخانی افزود : با توجه به شرایط پیش رو و در جهت جلوگیری از قطع احتمالی گاز، مقتضی است هم استانیهای عزیز در مصرف گاز صرفه جویی نمایند. علاوه براین  در صورت اقدام به سفرهای ضروری ، زنجیر چرخ، لباس گرم ،پتو و اغذیه خشک به همراه داشته باشند.